Розробники США створили спеціальні окуляри, що допомагають людям захистити себе від впливу зовнішньої реклами. Пристрій отримав незвичайний спосіб роботи.

Як повідомляють представники команди стартапу IRL Labs, в рамках якого і була реалізована задумка, винахід, що одержав назву IRL Glasses, цілком можна застосувати в реальному житті. Повідомляється, що девайс працює за принципом популярного додатка для браузерів AdBlock і приховує від людини рекламні оголошення, які передаються за допомогою LED і LCD - екранів.

Розпізнаючи непотрібну інформацію, окуляри приховують передане рекламодавцем повідомлення, створюючи ефект виключеного монітора. Проте, для такої технології потрібно виконати дуже багато роботи, щоб в кінцевому підсумку окуляри з'явилися на прилавках. Приміром, IRL Glasses працюють тільки під чітко встановленим кутом, так що розважитися на дивані не вийде. Також винахідники не змогли адаптувати окуляри для роботи з усіма моделями смартфонів. Розробники обіцяють виправити помилки, надалі працюючи над вдосконаленими версіями IRL Glasses. Немає сумнівів, що революційний пристрій, і залишилося лише дочекатися виходу.

Варто відзначити, що винахід вже заслужило популярність серед потенційних споживачів. На сайті Kickstarter ідея створення IRL Glasses зібрала чималу кількість грошей, які значно перевищують необхідну для реалізації задуму суму, так що фінансування більш ніж достатньо.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: скандальний закон Зеленського, "растаманство" Садового і визнання Криму українським

Мінімалка 5500: чого чекати пенсіонерам після підвищення

Крим - наш: Росія раптово визнала півострів Україною

Пішла з життя зірка серіалу "Каменська": друг, натхненник, вчитель

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Apple, як і очікувалося, збирається провести нову презентацію 30 жовтня,і вже більшість журналістів отримали свої запрошення на захід. Немає сумнівів, що компанія представить купу нових девайсів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що після запуску Eluga X1 і Eluga X1 Pro на початку цього місяця, Panasonic представила новий бюджетний смартфон ціною 125 доларів. Телефон отримав функції флагмана, але за доступною ціною.

Знай.uа писав, що австралійський суд дозволив розробникам культової гри GTA V обшукати будинку читеров, які звинувачуються в незаконному створенні обходу для гри. Таким чином суд показав всю серйозність злочину. До речі, банківські рахунки підозрюваних заблокували, так що вони можуть знімати гроші в невеликій кількості.