Компанія Huawei створила “вбивцю” платформи від Google. Втім, про це ми писали вже раніше. Повідомляється, що розробка нової ОС під назвою Kirin OS велася ще з 2012 року, і компанія вже готова встановити її на смартфони. Однак, у найближчі місяці це не відбудеться. У будь-якому випадку, компанія вже готова відмовитися від продукту від Google, Android адже вже застарів за всіма показниками.

При її створенні, а воно велося майже 7 років, розробники врахували всі недоліки Android, повністю від них позбувшись. За рахунок цього всіх користувачів, наприклад, чекає система швидкого оновлення. Крім цього, компанія планує дозволити безкоштовно використовувати свою ОС конкурентам, щоб скласти конкуренцію Android, який працює на даний момент не так вже і добре.

Популярні новини зараз

Пішов з життя улюблений радянський актор – на його фільмах зросли мільйони

Тимошенко терміново закликала дзвонити всім родичам і друзям

На Львівщині китайський вірус забрав життя легендарного медика - "Попрощався з дітьми і згорів за тиждень"

Українців годують небезпечним м'ясом - як збільшують вагу курки, відео не для людей зі слабкими нервами

Показати ще

Нагадаємо, що експерти вирішили перевірити, яка собівартість кожного iPhone, який з'явився на прилавках. Результати просто шокували. Виявляється, користувачі платять у два, а в деяких випадках і в три рази більше за бренд. Приміром, собівартість iPhone X всього лише 390 доларів, у той час як його вартість на момент виходу становила аж 1000 доларів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що флагманський Meizu 16s отримає унікальну технологію. Судячи з злитим в мережу даними, смартфон отримає незвичайної камерою, яку вдалося прибрати з лицьової панелі смартфона. Швидше за все, вона буде висувною, як в смартфонах Vivo.

Знай.uа писав, що компанія Huawei готує до виходу складаний смартфон Mate X за $2500. Відзначимо, що компанія не поспішає продавати свою новинку, щоб не повторити невдалий план Samsung, яка почала продавати гнучкі смартфони занадто рано. В результаті, смартфони через кілька днів після експлуатації почав ламатися.