З моменту поява смартфонів з вирізами на екранах в 2017 році, виробники експериментують з різними варіантами - від широких, до мініатюрних краплеподібних. Однак, китайська компанія Xiaomi вирішила піти ще далі, розмістивши цей самий виріз за межами екрану.

Вона запатентувала дизайн смартфона з невеликими рамками навколо екрану і “зворотним” вирізом, який виступає за межі основного корпусу, в якому розміщуються динамік і дві фронтальні камери. Ззаду все це злегка схожий на обробну дошку з ручкою. Виглядає як мінімум незвично, але цілком можливо, це буде дуже вдале рішення, так як займається розробкою досить успішна компанія Xiaomi. Завдяки величезній кількості експериментів корпорація змогла увірватися на ринок смартфонів, а також побутової техніки.

Популярні новини зараз

Масові звільнення і скорочення: з чим зіткнуться українці до виходу на пенсію

Слідом за Началовою і Фріске пішла з життя ще одна зірка "Останнього героя": хвороба мучила довгі роки

Містика серіалу "Свати": слідом за улюбленцем Іваном Будько Квартал 95 втратив ще одну зірку кіно

Покійна співачка Началова повернулася з того світу заради доньки: "Вона вже серед нас"

Показати ще

У теорії, це допоможе збільшити площу екрану на лицьовій панелі, а також позбавитися від різних механізмів висувної камери. Як часто буває з патентами, поки неясно, чи буде компанія реалізовувати свою розробку на практиці.

Нагадаємо, що компанія Samsung готова представити величезний планшет Galaxy View 2, який отримає просто нереальні характеристики. Відразу варто відзначити, що девайс отримав 17.5-дюймовий екран, а також потужні процесор для виконання всіх заявлених функцій. Втім, сам по собі девайс тримати не дуже зручно, що так разом з ним при купівлі буде поставлятся і спеціальний чохол, який збільшить комфорт.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що співробітники компанії Sony розсекретили характеристики PS5, яка стане консоллю майбутнього. Зазначимо, що девайс здатний видавати картинку в 4К-форматі при частоті кадрів в 60, який на сьогоднішній день вважається оптимальним. Варто додати, що компанія розробляла консоль з нуля, а не просто поліпшила існуючу версію.

Знай.uа писав, що компанія Huawei похвалилася продажами смартфонів. Зазначимо, що за фінансовий квартал продажі мобільних девайсів збільшилася на 50%. Такого навіть Apple не може досягти. Судячи з усього, корпорація може стати лідером на ринку, адже перешкодити їй на сьогоднішній день не може ніхто з конкурентів.