Компанія Google буде видаляти розширення для Chrome, збирають багато даних про користувачів. Це означає, що компанія зайнялася захистом користувачів, хоч у неї це виходить далеко не все, та й пізно.

Нова політика Google набирає чинності з 15 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, що в магазині Chrome Web Store на даний момент доступні близько 180 000 розширень для браузера Chrome. 

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Ми вимагаємо від розширень запитувати доступ до мінімально можливої кількості даних. Раніше ми закликали розробників до цього, зараз це стало вимогою для всіх додатків", - сказано в блозі компанії. Схоже, компанія не бажає потім віддуватися за те, що шкідливі програми будуть красти дані користувачів.

Раніше політику поводження з даними повинні були публікувати додатки, у яких є доступ до чутливих даними. Тепер це повинні робити все розширення, що працюють з призначеним для користувача контентом і спілкуванням. Тепер розробники будуть запитувати тільки ті дані, які потрібні для роботи розширення.

Нагадаємо, що компанія Samsung нарешті назвала дату виходу покращеної версії гнучкого смартфона Galaxy Fold. Судячи з усього, через кілька місяців компанії вдалося виправити величезна кількість проблем у цьому смартфона, вартість якого досягає на ринку 2 тисяч доларів. Компанія заявила, що після поліпшення протестувала величезна кількість смартфонів, щоб у цьому запуску не було подібних проблем, коли смартфон виходив з ладу через 2 дні.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple переманила до себе головного інженера Tesla. Є дуже велика ймовірність того, що яблучна корпорація розробляє безпілотні автомобілі. В теорії, інженер Tesla стане керівником розробки безпілотних авто, так як про це проекті ми вже не чули за останні роки. Подивимося, що з цього вийде.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi представила вакуумний пилосос за приємною ціною. На диво, він здатний очистити навіть клавіатуру комп'ютера.