Стало відомо, що буквально на відстані 31 світлового року від Землі розташований ще один світ, на якому може бути рідка вода.

Так, супутник НАСА "Транзитна екзопланета" (TESS) – це дуже потужний телескоп орбітального типу. Він досліджує небесне простір на наявність інших світів. Завдяки йому вдалося виявити планету, яка обертається навколо розташованої поруч з нашою галактикою зірки. Вона знаходиться в сузір'ї Гідри. Астрономи змогли виявити два нових світи, які поступово обертаються навколо неї.

Чудові новини!

Популярні новини зараз

Клієнти ПриватБанку поскаржилися на масове зникнення грошей, відповідь не забарилася: "Ми не хотіли...."

"Грошей у фонд більше не надійде": що загрожує пенсіонерам уже в березні

Повернення секс-символу та зірки 4 сезону: хто на "Голос країни 10" розчулив Кароль та Каменських

Модель, яка випала з вікна онука Михалкова, відкрила рот й простогнала правду: "На все життя"

Показати ще

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Таким чином, на одній з цих планет, яка отримала назву GJ 357 d, може бути присутня рідка вода. Якщо планета буде мати густу атмосферу, а також складатися з міцного каменю, то це цілком можливо.

Ця планета відноситься до числа 45 планет, розташованих максимально близько до Землі. Всього налічується 4025 планет. Вони розташовуються за межами нашої галактики.

Планета розташовується в "зоні" тієї зірки, навколо якої вона обертається. Відстань приблизно така, на якій скелястий світ може володіти достатньою температурою для існування на поверхні рідкої води.

GJ 357 d знаходиться на самому краю жилої зони основної зірки. Там вона може отримати практично таку ж кількість енергії, як, наприклад, Марс від нашого Світила. Це говорить астроном Діана Коссаковські, яка першою виявила дану планету. Якщо планета має досить щільну атмосферу, то вона зможе проводити достатньо тепла для того, щоб рідка вода розлилася по всій поверхні.

Маса цієї планети приблизно в шість разів більше, ніж у Землі. Навколо своєї зірки планета робить повний оборот практично за 56 днів.

Нагадаємо, що гігантська чорна діра нависла над Землею.

Як повідомляв портал Знай.ua, вчені показали, як Чумацький шлях виглядає насправді.

Також портал Знай.ua писав, що вчені розповіли, який кінець чекає людство.