Компанія Bugatti вирішила відправити в серію спецверсію гіперкара Chiron, який перевищив швидкість в 300 миль в годину (трохи більше 490 км/год). Схоже, автомобіль все ж здивував користувачів мережі, і тепер покупці хочуть обзавестися найшвидшим автомобілем в світі.

Глава компанії Стефан Вінкельман заявив, що Bugatti побудує тільки 30 гіперкарів за зразком рекордного прототипу, а називатися вони будуть не просто Chiron Super Sport, а Chiron Super Sport 300+. Останній індекс, само собою, став нагадуванням про максимальну швидкості, якої досяг автомобіль. Звичайно, всі 30 автомобілів розкуплять найближчим часом, хоч і ціни просто шокують звичайних користувачів.

Оцінений кожен з 30 гіперкарів під вражаючі 3,5 млн євро. Але строго кажучи, їх залишилося всього 29: договір на купівлю першого примірника з цієї партії був підписаний прямо на заході.

Популярні новини зараз

Пенсії в 2020 році перерахують у три етапи: скільки грошей закладено в бюджеті на виплати

Найкращі анекдоти на четвер 14 листопада врятують від осінньої хандри

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

У київському супермаркеті АТБ продавали "смерть": є потерпілі

Показати ще

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.