Незадовго до майбутньої презентації смартфона Mate 30 Pro HUAWEI заявила, що майбутня модель буде працювати під управлінням Android. Втім, компанія побила горщики з Google, яка обмежує функціонал Android для смартфонів Huawei. Тепер же компанія розповіла, чого чекати від користувачам HUAWEI P40.

Генеральний директор підрозділу споживчого бізнесу HUAWEI Річард Ю заявив, що якщо ситуація з сервісами Google не буде вирішена, в наступному році компанія почне використовувати в смартфонах власну операційну систему, починаючи з флагманської моделі P40. У компанії відзначили, що нова ОС вже готова до виходу, так як головні функції вже працюють.

HarmonyOS позиціонується як універсальний і безпечне рішення для всіх типів пристроїв. Це стосується ка ки ПК, так і планшетів і смартфонів.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.