На каналі “КРУЇЗ БЕЗ КОНТРОЛЮ” з'явилося нове відео, в якому роблять огляд на легендарний Mitsubishi Lancer X. Відзначимо, що автомобіль не новий, і йому вже більше 10 років. Це вже відмінний показник для авто, який за 10 років не відправився на звалище, або ж просто на ходу в робочому стані.


“Огляд Мітсубісі Лансер Х з пробігом в 10 років. На скільки цей автомобіль актуальний сьогодні? Поговоримо про дизайн, технічні характеристики та комфорт використання цього універсального седана. Наша незамінна ведуча Олена розкриє переваги і недоліки Mitsubishi Lancer X у використанні.” - повідомляється в описі під відео.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.