Geely - китайський автовиробник старої хвилі, який зумів увійти в нову течію. До того ж, вони співпрацюють разом з фахівцями з Volvo для створення майбутніх автомобілів. Тепер же компанія представила новий кросовер.

Звичайно, цей новий кросовер Geely Icon комусь здасться чимось схожим на моделі Land Rover, але давайте будемо відверті - таке порівняння дуже надумане і ви навіть з великої відстані навряд чи сплутаєте ці машини. Втім, це не означає, що це погано. У будь-якому випадку, новинка виглядає цілком доречно і красиво.

Раніше модель була відома під корпоративним ім'ям Geely SX12.

Вихід на ринок очікується до кінця цього року. Прогнозований діапазон цін - 12-15 тис дол. Відмінна новина для тих, хто хотів собі новий кросовер за доступною ціною.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.