Під час реконструкції еволюції вченим вдалося виявити гігантський континет, який існував сотні мільйонів років тому. Частину суші завбільшки з Гренландію називають Велика Адрія.

Вчені поки не визначили, який клімат був на континенті, але припускають, що він нагадував Нову Зеландію. Для частини суші Велика Адрія проіснувала дуже мало часу і в результаті руху тектонічних плит континет зіткнувся з ще одним нашим предком - Лавризією. У результаті цього залишки Адрії назавжди залишилися під Італією, Ірландією та Хорватією.

За словами вчених, багато туристи "гуляють" по невідомому континенту, самі того не усвідомлюючи. Так, одним із залишків Адрії можна назвати підводний хребет, який проходить від італійського міста Турин. Крім того, залишки контитенту сформували гірські хребти Альп, Апеннін та Карпат.

Монблан, Альпи
Монблан, Альпи

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Показати ще

Нагадаємо, кілька місяців тому астроном, які досліджують космос, помітили щось дивне.

Раніше Знай.ua повідомляв, завдяки новітнім технологіям у сфері науки, в NASА досліджували можливість, що Венера була заселена 700 мільйонів років тому.

Також Знай.ua писав, днями відомий американський програміст, який працював в Центральному розвідувальному управлінні та Агентстві національної безпеки Едвард Сноуден, випустив мемуари.