Euro NCAP регулярно розбиває нові автомобілі. Втім, це все робиться заради безпеки покупців, які готові платити за безпеку як себе, так і своїх близьких. Тепер експерти дісталися до BMW 3 Series 2019, яку назвали самим безпечним авто за кілька років!

Це стосується сегменту великих сімейних машин. За останні два роки ніхто в класі не продемонстрував кращого результату. Зрозуміло, ми говоримо про п'ять зірок, якщо вам цікава загальна оцінка. Схоже, німці готовий позмагатися з Volvo, які теж роблять акцент на безпеці користувачів, і не дарма.

Найбільш примітні показники - захист дорослих пасажирів (97%) і дітей (87%). З сучасних автомобілів ближче всіх виявилася Tesla Model 3, яка набрала 96% і 86% відповідно. А Mazda 3 навіть примудрилася обігнати за першим показником — 98%.

Популярні новини зараз

Тимошенко майданить і знижує ціну на газ: лідер "Батьківщини" пішла в опозицію і фонтанує ідеями

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

Найкращі анекдоти на четвер 14 листопада врятують від осінньої хандри

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Показати ще

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.