Компанія Volvo Cars повідомила, що стане першим автовиробником, який на міжнародному рівні буде відслідковувати за допомогою технології блокчейн походження кобальту для виробництва акумуляторів електромобілів. Звучить дуже дивно, але це все ж необхідна процедура, яка гарантує безпеку, а для цієї компанії безпека є в пріоритеті.

Volvl, itc

За словами представників Volvo Cars, компанія прагне до забезпечення повного контролю над цим процесом, щоб гарантувати клієнтам впевненість у тому, що матеріал для акумуляторів був отриманий відповідально і належним чином.

Volvl, itc

Популярні новини зараз

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

На дні древнього озера вчені виявили пернатих чудовиськ, чекали на людей мільйони років: неймовірні кадри

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

В рамках виробничо-збутових ланцюгів технологія блокчейн буде створювати записи транзакцій, які неможливо непомітно змінити згодом. Звичайно ж, навіть після цих даних проводитимуть незалежні аудити та перевірки, щоб гарантувати безпеку своїх авто.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.