Якщо у вас коли-небудь був андроїд-смартфон, то ви напевно стикалися з попередньо встановленими додатками. До того ж, далеко не завжди можна видалити, та й вони іноді бувають дуже нав'язливими.

Google Play
Google Play

Компанія, яка спеціалізується на безпеці (Kryptowire) розробила інструмент для автоматичного сканування андроїд-пристроїв на дірки в безпеці. В тести потрапили смартфони від 29 виробників, серед яких Samsung, Sony, Asus. Резульатты здивували навіть експертів.

Google
Google

Виявляється, що деякі програми записували приховані аудіо, і навіть змінювали налаштування смартфона і скачували додатковий софт без відома користувача. Kryptowire додали, що знайшли в цілому 146 дірок в безпеці.

Як виявилося, Google добре відомі механізми хакерів, адже в 2018 вона запустила “Built Test Suite”, який були зобов'язані пройти всі партнери-виробники. Втім, навіть ця система від Google не здатна ловити всі додатки з уразливими.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.