У середу, 20 листопада Google оголосила, що в найближчі місяці почне обмежувати можливості політичних рекламодавців.

Google Chrome
Google Chrome

У своєму блозі віце-президент Google з управління продуктами і рекламі Скотт Спенсер заявив, що компанія почне забороняти політичним рекламодавцям орієнтуватися на споживачів на основі їх політичної приналежності або публічних записів користувачів. Сторонні компанії зможуть орієнтуватися на стать і вік користувачів, але не на їх смаки та ставлення до подій і реакцій.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Популярні новини зараз

Ротару розважила росіян і попалася в обіймах Кіркорова: "Зрадниця"

Донька Кошового занадто швидко подорослішала, куди дивиться батько: "Воу, легше...", фото

"Голубий вогник" у всій красі: Кіркоров відзначився неоднозначним вчинком, відео

Американка кинулась в пащу жижаку: рятувала найдорожче

Показати ще

Подібні правила будуть впроваджені по всьому світу вже 6 січня 2020 року, так що чекати залишилося недовго.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.