Після того, як Google впровадила надзвичайно успішний режим нічної зйомки в смартфони Pixel 3, його розробники націлилися на ще більш жорстку мета. Не секрет, що нічна зйомка на Google Pixel 4 просто дивовижна. В смартфон додали функцію зйомок зірок у темний час доби, і компанія вирішила пояснити, як це працює.

Нічний режим зйомки в Google Pixel 4, engadget

У компанії повідомили, що хитрістю такої якості є довга витримка. Таким чином, Google збільшив максимальний час експозиції Pixel 4 до чотирьох хвилин, у порівнянні з однією хвилиною на Pixel 3. 

Pixel 4
Pixel 4

Популярні новини зараз

Посольство США у "зеленій зоні" Багдаду підірвали трьома ракетами, оголошено тривогу: відео

Головне за день понеділка, 20 січня: Зеленський заговорив про відставку, а наближеного до Порошенка підозрюють у вбивстві

Клієнти ПриватБанку поскаржилися на масове зникнення грошей, відповідь не забарилася: "Ми не хотіли...."

На світ насувається "найбільша за п'ятдесят років" небезпека, відчує кожен

Показати ще

Втім, компанія пішла на хитрощі. Наприклад, будь-датчик зображення має дефектні “гарячі” або теплі пікселі, які відображаються у вигляді крихітних точок при тривалій експозиції. Щоб позбавитися від них, Pixel 4 шукає яскраві зовнішні пікселі, а потім приховує їх, замінюючи на сусідні пікселі. Звучить дуже складно, але сама система працює безвідмовно.

Нагадаємо, що Facebook тестує унікальний “темний режим” для Android.

Як повідомляв Знай.uа компанія Steam масово видаляє гри з бібліотеки.

Також Знай.uа писав, що Lamborghini представила концепт нереального гіперкара, який так і не надійде в серійне виробництво.