Як швидко заряджається ваш телефон? І як швидко ви хочете, щоб ваш майбутній смартфон заряджався? На даний момент Xiaomi представила одну з найбільш швидких технологій зарядки. 

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

За повідомленнями китайських ЗМІ, на глобальному форумі випускників Пекінського університету 1 грудня професор Хуан Юньхуэй з Китайського університету науки і технології представив результати своїх досліджень. Виявляється, вони розробили технологію, яка змушує смартфон заряджатися до 80% за 1 хвилину. В даний час ця технологія швидкої зарядки використовується на Huawei P30 і інших смартфонах. Вони доводять, що в майбутньому смартфони з 5G також будуть використовувати технологію швидкої зарядки.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Нагадаємо, що компанія Samsung представить Galaxy S11 вже в лютому 2020 року. Втім, витоку вже показують головні фішки цього смартфона. Серед них буде фронтальна камера, яку вбудували в сам екран, а також задня камера, яку розташували в хаотичному порядку

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi представила нереальний ліхтарик на всі випадки життя. Він може ставати лампою, або навіть зовнішнім акумулятором для девайсом, а міцний корпус дозволяє розбивати скло.

Також Знай.uа писав, що Steam показали 20 найпопулярніших ігор за жовтень 2019 року. Серед них як і інді проекти, так і ААА-ігри.