Відома китайська компанія Xiaomi, яка кілька років поспіль посідає найвищі щаблі за рівнем продажів своїх гаджетів в Україні трохи розчарувала своїх шанувальників.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Так, компанія прибрала додаток під назвою Global Internet Access. Нагадаємо, що це сервіс, який відповідає за швидке інформування. Суть цієї функції досить проста: якщо користувач смартфона з кимось розмовляє, але при цьому йому дзвонить другий співрозмовник, він може не відповідати на голосовий дзвінок, скидаючи його, а відправити безкоштовне повідомлення зі словами "Власник номера недоступний, будь ласка, зателефонуйте пізніше". Ця функція користується дуже великою популярністю в Китаї і Європі, також її юзають і українці.

Global Internet Access, itechua
Global Internet Access, itechua

Чому Xiaomi вирішила відключити Global Internet Access, на жаль, не повідомляється. Проте в соціальних мережах вже почали писати гнівні відгуки та просити Xiaomi змінити своє рішення, тому що функцією Global Internet Access вони користуються.

Xiaomi
Xiaomi

Не виключено, що розробники придумали якусь більш просунуту нову технологію, а перед її запуском від старої вирішили позбутися.

Нагадаємо, випустять новий-старий iPhone: який "сюрприз" підготували Apple українцям.

Як повідомляв Знай.uа камеру Huawei Nova 6 5G визнали найкращою в світі: крутіше iPhone і Samsung.

Знай.uа писав, новий вірус робить знімки екрану мільйонів Android-користувачів: Google розводить руками.