Хоча це здається дуже дивним, на даний момент ми продовжуємо бачити нещодавно випущені телефони з портом зарядки microUSB. Втім, такий застарілий стандарт може зникнути на території Європи за нових законів. Це те, що повинно було трапитися багато років тому. До речі, це також вплине на iPhone Apple.

Смартфони Xiaomi
Смартфони Xiaomi

Зарядний порт USB Type-C з'явився на ринку мобільних телефонів в 2015 році, і одним з перших телефонів, в якому він був установлений, був OnePlus 2. З моменту появи цього порту пройшло близько 5 років. Тим не менш, є виробники, які відмовляються повністю перейти на цей новий порт. Вони підтримують microUSB, який ми знаємо з моменту появи смартфонів.

Смартфони з вірусами
Смартфони з вірусами

Популярні новини зараз

Коханка Остапчука вагітна? Як виглядає і що відомо про 33-річну "розлучницю"

Настя Каменських заінтригувала публіку новим фото: "Маленьке життя"

Android 10 вивів з ладу мільйони смартфонів Xiaomi

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Європейські законодавці хочуть нав'язати закон всім виробникам смартфонів, щоб змусити їх використовувати один і той же порт зарядки. Беручи до уваги сучасні технології, цей порт USB Type-C.

Нагадаємо, що компанія Xiaomi представила унікальне зарядно пристрій, який точно сподобається мандрівникам з-за свого широкого функціоналу.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi запатентувала унікальний смартфон відразу з трьома екранами, які будуть працювати як на звичайному смартфоні. Правда, крім фото інформації майже немає.

Також Знай.uа повідомляв, що Apple відмовила владі США допомагати в розблокуванні смартфонів загиблих терористів.