Після огляду аудіо ASUS ROG Phone II, відомий сайт оцінки камер - DxOMark - тепер також перевірив якість камери ігрового смартфона.

ASUS ROG PHONE II, gizchina

Як завжди, давайте почнемо з остаточного результату, який, як ви можете бачити на картинці вище, становить 95 балів; розділений на 97 для фотографій і 92 для відео. Смартфон розташували між OnePlus 6 і iPhone 8 Plus. Варто відзначити, що новинка явно краще за інших ігрових смартфонів на ринку в плані якості камери.

ASUS ROG PHONE II. gizchina

Популярні новини зараз

Заробітчанка привезла з Італії смертельний коронавірус, під загрозою вся Україна

Коронавірус заволодів головами бабусь, це фото просто підірвало мережу

До Львова звезуть заражених коронавірусом українців, губернатор Козицький ошелешив заявою

У "Сільпо" переплутали миску квашеної капусти з ванною, дивитися натщесерце

Показати ще

Отже, як вдалося ASUS ROG Phone II домогтися такого “високого” результату на обладнанні, призначеному для геймерів? Ну, за словами DxOMark, ROG Phone II продемонстрував дуже швидку і ефективну систему автофокуса. Крім того, це також дало точну цільову експозицію як всередині, так і зовні. Те ж саме стосується балансу білого, який часто був точним в умовах приміщення. Між тим ефект боке був досить хороший з плавними переходами розмиття.

Нагадаємо, що компанія Huawei займеться розробкою безпілотного авто. Правда, сама компанія створенням автомобілів не буде займатися, але зробить величезний внесок у розвиток безпілотних авто, як це зробив Ілон Маск з його 

Як повідомляв Знай.uа компанія Huawei планує відмовитися від послуг Google, так що тепер корпорація буде виплачувати мільйони доларів творцям програм, які запустять сервіси для власної ОС від Huawei.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft сильно оновила браузер, Edge, так що тепер новинка буде працювати набагато швидше.