Google Chrome - один з кращих мобільних браузерів для Android. Він пропонує безшовну інтеграцію на всіх ваших пристроях, оснащений новітнім дизайном матеріалів Google, а також містить корисні функції для досвідчених користувачів. Тепер у користувачів може з'явитися ще одна причина використовувати Google Chrome в якості браузера за замовчуванням завдяки вхідної функції, яка дозволить вам легко обмінюватися зображеннями, копіювання їх в буфер обміну.

Браузер Google Chrome, business-text.com
Браузер Google Chrome, business-text.com

Розробники XDA виявили недавній отримати на Chromium Gerrit, розкриває розвиток цієї функції. У коммите описується нове контекстне меню, яке дозволяє користувачам копіювати зображення безпосередньо з Google Chrome.

Google Chrome
Google Chrome

Популярні новини зараз

Під Києвом поранена крихітка провела 10 днів у бетонному полоні, - врятувало тільки диво

"ПриватБанк" злетів у повітря, гроші засипали всю округу

Польща змінить правила для заробітчан, що чекає на українців

Курс валют на 16 лютого - Китай сипле грошима, навіть долар відчує

Показати ще

Користувачі вже можуть обмінюватися зображеннями з браузера, але вони повинні використовувати меню обміну Android. Копіювання зображень може спростити цей процес, дозволяючи користувачам Google Chrome обмінюватися зображеннями всього за пару натиснень.

Коли оновлення вступить в силу - невідомо.

Нагадаємо, що компанія Huawei знайшла заміну сервісів Google. На цей раз компанія хоче створити свої сервіси, які зможуть виконувати вс необхідні дії для створення цілої екосистеми сервісів для смартфонів власного виробництва.

Як повідомляв Знай.uа компанія Google вирішила порадувати користувачів унікальним оновленням для мобільної версії браузера Google Chrome.

Також Знай.uа повідомляв, що в мережі знайшли згадку про Android R, який з'явиться на майбутніх смартфонах. Правда, коли новинка з'явиться на ринку - невідомо.