Французький журнал “60 мільйонів споживачів” спробував кілька підроблених AirPods, зроблених в Китаї. Кінцевий результат: погана якість звуку і гучність набагато вище максимально рекомендованого рівня, і тому небезпечні для слуху.

AirPods Pro, IT-HERE
AirPods Pro, IT-HERE

Apple AirPods є безперечними лідерами на ринку бездротових навушників. Зокрема, вони є номером один у світі з часткою ринку 45%. Насправді, не дивно, що копії і клони повсюди. AirPods продаються за 159 доларів за пару, і ціна на них відносно невисока, не кажучи вже про AirPods Pro за ціною 249 доларів. Ось чому ось уже кілька років китайські виробники приступили до виробництва підроблених AirPods за низькими цінами.

Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro

Популярні новини зараз

Танкович розповів про нове кохання на "Танцях з зірками" та політичні амбіції

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Нагадаємо, що експерти оцінили роботу камери iPhone 11. Повідомляється, що компанія не змогла здивувати експертів новим смартфоном, і він займає далеко не лідируючі позиції в рейтингу.

Як повідомляв Знай.uа Google знайшла купу вразливостей в додатках від Apple. У браузері Safari виявили купу вразливостей. 

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випадково злила дані 250 мільйонів користувачів. Схоже, у компанії з'явилися великі проблеми.