Майже два тижні тому ми дізналися, що Google працює над власною технологією за типом AirDrop, рідної системою передачі файлів на Android. Це технологія бездротового зв'язку, яка працює без необхідності установки додатків. Це те, що ми спостерігаємо на телефонах Huawei і Honor протягом багатьох років, і інші компанії також працюють на альтернативами для своїх пристроїв. “AirDrop” від Google здається найбільш привабливим, так як ця технологія буде впроваджена в Android.

Саме розробників XDA вдалося змусити його працювати на різних пристроях. Звичайно, поки що невідомо, коли новинка з'явиться на всіх сучасних смартфонах, але це лише питання часу.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Популярні новини зараз

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Нагадаємо, що експерти оцінили роботу камери iPhone 11. Повідомляється, що компанія не змогла здивувати експертів новим смартфоном, і він займає далеко не лідируючі позиції в рейтингу.

Як повідомляв Знай.uа Google знайшла купу вразливостей в додатках від Apple. У браузері Safari виявили купу вразливостей. 

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випадково злила дані 250 мільйонів користувачів. Схоже, у компанії з'явилися великі проблеми.