Майже два тижні тому ми дізналися, що Google працює над власною технологією за типом AirDrop, рідної системою передачі файлів на Android. Це технологія бездротового зв'язку, яка працює без необхідності установки додатків. Це те, що ми спостерігаємо на телефонах Huawei і Honor протягом багатьох років, і інші компанії також працюють на альтернативами для своїх пристроїв. “AirDrop” від Google здається найбільш привабливим, так як ця технологія буде впроваджена в Android.

Саме розробників XDA вдалося змусити його працювати на різних пристроях. Звичайно, поки що невідомо, коли новинка з'явиться на всіх сучасних смартфонах, але це лише питання часу.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Популярні новини зараз

Уже в березні на пенсіонерів чекає грошовий "підгін" від держави, хто стане щасливчиком надбавки

Вакарчука кинуло в піт через незручні питання про спонсорів - "Мукає і трясе головою"

"ПриватБанк" злетів у повітря, гроші засипали всю округу

Юна онука Софії Ротару розкрилася до оголення, небезпечне фото

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Motorola готова випустити на ринок черговий флагман. Звичайно, це не гнучкий смартфон, але новинку точно буде користуватися величезною популярністю.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple не хоче відмовлятися від технології зарядки Lightning у своїх пристроях. Компанія впевнена, що такі рішення тільки сповільнюють прогрес і створення нових технологій.

Також Знай.uа повідомляв, що гра Cyberpunk 2077 розчарувала фанатів - вихід майбутньої гри перенесли на вересень цього року, так що геймерам доведеться почекати.