Alibaba, одна з провідних у світі платформ для електронної комерції, схоже, планує вийти на ринок смартфонів. Китайський гігант розробив новий дизайн для складного смартфона, а також подав заявку на патент.

Alibaba, gizchina

Складаний смартфон від Alibaba має дизайн розкладачки, і на відміну від складних смартфонів, які ми бачили у Samsung і Motorola, цей смартфон від Alibaba можна скласти двічі.

Крім того, смартфон від Alibaba також має додатковий дисплей у верхній частині задньої панелі, який займає близько третини загальної площі. Однак, на відміну від переднього екрану, панель дисплея на задній стороні не є гнучкою. Коли телефон складний, задній екран буде використовуватися в якості переднього дисплея.

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Показати ще

Samsung Galaxy Fold, фото: Інформатор
Samsung Galaxy Fold, фото: Інформатор

Не факт, що смартфон взагалі з'явиться на ринку.

Нагадаємо, що компанія Google вирішила створити аналогічне додаток AirDrop, але для смартфонів Android. Це додаток дозволить передавати дані між смартфонами максимально зручним способом.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple готова представити новинку iPhone 9. Інсайдери повідомляють, що новинка з'явиться на публіці вже в березні цього року.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випустила останнє оновлення для WIndows 7. Компанія відмовилася від підтримки цієї легендарної ОС.