Як і кожен рік, Консорціум Unicode обирає нові emoji, які будуть інтегровані у всі смартфони в цьому році. У 2020 році буде випущено 117 нових emoji з Android 11 і iOS 14.

Ми не збираємося перераховувати кожен з 117 нових смайликів тут, але ми будемо раді згадати досить істотні доповнення до цієї нової версії. Давайте спочатку згадаємо додавання усміхненого смайлика зі сльозою і італійський жест “Ma Che Vuoi”.

Що стосується персонажів, Emoji 13.0 додає ніндзя і Санта-Клауса, що буде дуже практично в кінці року. Можливо, ще зручніше, стандарт додасть людини, що годує дитину.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко зробила Білик боляче після нагороди Зеленського

Заробітчани переказали додому мільярди доларів, але ці гроші підуть не на Україну

У Польщі підпалили заробітчан з України

Перший танок молодят став останнім, розійшлися одразу після весілля - "Учора ще зі мною ночував"

Показати ще

Смартфони Xiaomi
Смартфони Xiaomi

Нагадаємо, що компанія Microsoft запровадила цікаву функцію в роботу системи Windows 10. Тепер користувачі можуть робити дзвінки за допомогою комп'ютера.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi готує до виходу унікальний смартфон Mi Mix 10, який точно стане популярним завдяки своїй ціні і топовим характеристиками. Правда, коли покажуть новинку - невідомо.

Також Знай.uа повідомляв, що iOS 13 користується величезною популярністю. Повідомляється, що нова ОС встановлена на більшості сучасних смартфонів, що говорить про вдалу збірці.