З допомогою свого нового програмного забезпечення One UI Samsung намагається збільшити комфорт використання смартфона однією рукою, багатозадачність і загальне зручність для користувача. Схоже, що компанія працює над деякими новими способами поліпшення багатозадачності на своїх смартфонах і планшетах.

Патент Samsung, gizchina

Згідно з новим патентом, компанія може запропонувати систему кнопок типу Windows, щоб легко закривати, відновлювати і мінімізувати додаток. Кнопки будуть розташовані в кутку дисплея. Схоже, кнопка буде перетягувати з однієї сторони в іншу, що зручно для користувача. Зображення з патенту демонструють функцію на великому екрані пристрою, швидше за все, планшетів. З урахуванням вищесказаного, ми могли б побачити ту ж функцію і на смартфонах.

смартфон, gettyimages
смартфон, gettyimages

Залишається тільки дочекатися, коли подібна функція з'явиться в більшості смартфонів.

Популярні новини зараз

19-річна онука Ющенка влаштувала нічні покатеньки з маленьким другом

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що компанія Apple запатентувала повністю скляний iPhone. Схоже, компанія робить ставки на скляні смартфони, які можуть з'явитися на ринку в найближчому майбутньому.

Як повідомляв Знай.uа компанія Microsoft ввела нові обмеження для користувачів Windows 10. Тепер користувачі не можуть створити локальний обліковий запис, якщо комп'ютер має доступ до мережі.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft запатентувала новий смартфон, який буде нагадувати Galaxy Fold за формою. Очікується, що новинку покажуть до кінця 2020 року.