Apple нещодавно випустила Apple Watch Series 6 і на цей раз представляє оксиметр. Оксиметр дозволяє цим розумним годинникам вимірювати рівень кисню в крові користувача. Однак ця характеристика далеко не точна, і репортер Washington Post вважає її "в основному марною". Це трохи грубо, враховуючи, що Apple повідомила користувачам, що датчик не є медичним. На думку Джеффрі Фаулера з Washington Post, оксиметр Apple Watch Series 6 не працює.

Читайте Знай в Google News!

Фаулер повідомляє, що показання носимого пристрою суперечать один одному при використанні Програми для вимірювання кисню в крові.

"Іноді нові Apple Watch Series 6 повідомляють, що мої легені і серце є уособленням здоров'я, перекачуючи кров, яка на 100 відсотків насичена киснем. В інших випадках він повідомляє, що у мене настільки низький рівень кисню в крові, що я, можливо, страждаю емфіземою. Протягом декількох днів порівняння вимірювань моїх других Apple Watch з моїм пальцевим оксиметром, схваленим FDA, показання Apple найчастіше розрізняються на два або три процентних пункти - хоча іноді вони точно збігаються, а іноді навіть на сім процентних пунктів відрізняються один від одного" - повідомив Фаулер.

Популярні новини зараз

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що Гавайський вулкан перетворився на смертоносне озеро, в якому точно не варто купатися. Повідомляється, що вода наповнилася хімічними елементами, які надходять у воду з дна у вигляді газів.

Як повідомляв Знай.uа, додаток Google Maps може порадувати користувачів темнім режимом. Звичайно, для денного використання тема може і не так потрібна, але в нічний час явно збільшить комфорт від використання сервісом.

Також Знай.uа повідомляв, Android 12 порадує користувачів можливістю вибір. Повідомляється, що користувачі зможуть завантажувати додатки з інших магазинів.