Напевно всі добре знають про культову гру The Witcher. Є відомості про те, що в остання частина The Witcher3: Wild Hunt (наступне покоління) вийде в 4 кварталі 2022 року.

Відповідну новину розмістили на порталі «theverge»

Версія The Witcher3: Wild Hunt наступного покоління «планується» випустити в четвертому кварталі 2022 року, повідомив в Розробник CD Projekt Red (CDPR).

The Witcher 3
The Witcher 3

Раніше CDPR планував випустити безкоштовне оновлення у другому кварталі 2022 року, але відклав випуск у квітні, не вказавши нову дату. Поряд з цим квітневим оголошенням CDPR заявила, що буде займатися розробкою оновлення власними силами, а це означає, що вона візьме частину правління у Sabre Interactive.

Популярні новини зараз
ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

CDPR спочатку планував випустити оновлення наступного покоління для The Witcher 3 і Cyberpunk 2077 наприкінці 2021 року, але пізніше перемістив ці оцінки на 2022 рік. Оновлення нового покоління для Cyberpunk 2077 вийшло в лютому і принесло ряд серйозних поліпшень, в тому числі підтримку трасування променів і більш швидке завантаження.

The Witcher 3
The Witcher 3

CDPR не надто багато говорить про те, що ми можемо очікувати від версії The Witcher 3 наступного покоління, Хоча ми знаємо, що буде деяка безкоштовна броня, натхненна серією Netflix. Але студія наполягає на тому, що оновлення не знаходиться в піку розробки, незважаючи на затримки.