Майбутній ремейк Splinter Cell може трохи відрізнятись від оригіналу, оскільки він переписаний для сучасної аудиторії.

Дану інформацію розмістили на ігровому порталі «Gamesradar»

Ця новина взята зі списку вакансій сценариста в Ubisoft. У ній йдеться, що розробник «переписує та оновлює історію для сучасної аудиторії». В описі роботи також йдеться: «Ми хочемо зберегти дух і теми оригінальної гри, досліджуючи наших персонажів та світ, щоб зробити їх більш автентичними та правдоподібними». Якщо ви не знали, оригінальний Splinter Cell вийшов у 2002 році, тож можна з упевненістю сказати, що за 20 років багато що змінилося.

Давні шанувальники можуть бути впевнені, що суть оригіналу залишиться недоторканою, хоча повідомляється: «Як сценарист в Ubisoft Toronto, ви приєднаєтесь до команди наративу і допоможете створити зв'язковий та переконливий оповідальний досвід для нової аудиторії фанатів Splinter Cell». В описі також говориться, що Ubisoft «збирає команду із пристрастю, ентузіазмом та повагою до трифокальних окулярів», а також «зберігає те, що лежить в основі досвіду Splinter Cell».

Після початкового розкриття в грудні 2021 року мало, що відомо про рімейк Splinter Cell, крім того факту, що він зроблений з використанням двигуна Snowdrop від Ubisoft - того самого, який використовувався для розробки Avatar: Frontiers of Pandora. Також поки що немає точної дати виходу ремейку.

Популярні новини зараз
Збільшені виплати вже через тиждень: як зміниться мінімальна пенсія Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні» 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії Оплата за газ більше не "витягатиме" останні копійки: у кого з українців поменшає платіжок
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай", запуск "Call of Duty: Warzone 2.0" вже на носі.

Нагадаємо, франшиза шутерів від Nintendo не перестає дивувати.