Британський розробник The Chinese Room переробив свою популярну гру для мобільних телефонів Apple Arcade у високій якості для популярної консолі Nintendo, і це гідний платформер.

Цю інформацію розмістили на порталі «DailyStar»

Розробник цього простого, але кумедного платформера вирішив випробувати мобільний телефон на популярній консолі Nintendo.

І хоча Little Orpheus, так би мовити, не змінює правила гри в жанрі, він є гідною невеликою дослідницькою грою з прекрасним оповідальним сюжетом.

На дворі 1962 і НАСА намагається відправити людину на Місяць.

Популярні новини зараз
Жінка, йдучи на пенсію, приготувала колегам "космічний" тортик, а потім опинилася в суді Війна знову може вийти за межі Сходу та Півдня: коли це може трапитися "Ощадбанк" попередив пенсіонерів, які одержують виплати на картку: що потрібно знати Пенсіонерам готують надбавку майже у 1000 гривень
Показати ще

Космонавта скидають у згаслий вулкан у його дослідній капсулі «Маленький Орфей», щоб дослідити центр Землі.

Монстри у грі великі та страшні: скрін
Монстри у грі великі та страшні: скрін

Він одразу зникає. І через три роки він з'являється, стверджуючи, що врятував світ.

Ви приєднуєтеся до гри, коли він переказує свою історію владі на допиті, і що відрізняє її від інших платформерів, то це безперервний коментар космічного асу під час гри.

У неї легко грати, і вам доведеться багато тікати від величезних динозаврів та монстрів, смикати за важелі та вирішувати прості головоломки, щоб перейти до наступного етапу.

На це приємно дивитись завдяки ремайстру для більшого ігрового процесу в телевізійному стилі.

Рівні барвисті та різноманітні
Рівні барвисті та різноманітні

Тепер гра може похвалитися текстурами високої роздільної здатності, новою анімацією, покращеною графікою та ефектами завдяки роботі розробника The Chinese Room.

І гра має бонусний дев'ятий епізод.

У ньому є справжня атмосфера Флеша Гордона, а гумор справді допомагає закріпити приземлення, коли доходить до розповіді.

Озвучка тріщить і змушує регулярно хихикати.

Як раніше повідомляв портал "Знай", EA офіційно заявила, що робить гру про "Залізну людину".