Modern Warfare 2 ще навіть не вийшла, але її бета-тест вже зібрав майже 110 000 одночасних гравців на день її дебюту у Steam.

Дану публікацію розмістили на ігровому порталі «gamesradar»

Звичайно, це тільки частина гравців - бета-версія також доступна для користувачів PS4, PS5, Xbox One та Xbox Series X. Важливо, що це хороший показник інтересу до гри. Це показує, наскільки люди хочуть спробувати шутер напередодні його офіційного релізу 28 жовтня 2022 року.

Це означає, що бета-версія Modern Warfare 2 в даний час випереджає SteamDB – чарти «Популярні ігри» та «Популярні релізи». В даний час в неї одночасно грають більше, ніж у такі відомі ігри, як Dead by Daylight та Elden Ring.

Цікаво, що його рекордна кількість одночасних гравців майже в 110 000 осіб - вище, ніж за весь час, встановлений для FIFA 22, Resident Evil Village та Battlefield 2042: непогано для гри, яка ще навіть не вийшла.

Популярні новини зараз
Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу
Показати ще

Call of Duty: Modern Warfare: скрін гри
Call of Duty: Modern Warfare: скрін гри

Пропустили перший бета-тест і ставите питанням, чи реальний галас? Це нормально. Годинник зворотного відліку для наступної бета-версії Modern Warfare 2 завершився і другий тест був запущений у четвер, 22 вересня.

Однак, не всі можуть грати. Хоча це відкритий бета-тест для власників PS5 та PS4 – просто зайдіть у PlayStation Store та завантажте його звідти. Гравці Xbox Series X, Xbox One та ПК можуть взяти участь тільки в тому випадку, якщо вони попередньо зробили замовлення Modern Warfare 2.

Однак це не була ідеальна бета-версія, і збої бета-версії Modern Warfare 2 та коди помилок викликають деякі проблеми прямо зараз, особливо для гравців на ПК та Xbox.

Як раніше повідомляв портал "Знай", легендарна гра "Splinter Cell" повертається через 20 років.

Нагадаємо, "Overwatch 2" та "Warcraft" втратили провідного дизайнера.