Працювати продуктивніше, оптимізувати роботу та мати захист в браузері допомагають розширення, які пропонують розробники.

Для того, щоб оптимізувати процеси ще краще, тому пропонуємо розширення для браузерів, які допоможуть працювати та користуватися інтернетом ефективніше.

Робота за комп'ютером. Фото: Youtube
Робота за комп'ютером. Фото: Youtube

OneTab

Корисні розширення
Корисні розширення

Це розширення допоможе зберегти відкриті вкладки, коли ви зайняті роботою. Вкладки закриваються і генерується список сайтів, яким при необхідності можна поділитися з друзями. Заощадить до 95% пам'яті та допоможе навести лад у вкладках.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Web of Trust

Розширення Web of Trust є одним з найкращих способів уберегтися від шкідливих вірусів або крадіжки особистих даних.

Інструмент дозволяє побачити в реальному часі, які сайти є небезпечними (вони позначаються червоним). Уникайте їх, і це позбавить вас від багатьох проблем.

Tabli

Деякі люди не можуть обійтися без купи відкритих вкладок. Це навантажує систему і може викликати неприємні наслідки. Крім того, ви не завжди бачите назву сторінці, тому іноді доводиться довго шукати потрібну серед логотипів.

Корисні розширення
Корисні розширення

Дане розширення оптимізує роботу з вкладками, відображаючи їх на вертикальній панелі. Дуже просто і зручно.

Mailtrack

Якщо ви надсилаєте багато важливих електронних листів і переживаєте, чи не загубилися вони в спамі, спробуйте Mailtrack. Він показує, чи прочитав одержувач повідомлення, надіслане через службу Gmail або Inbox, що може заощадити вам купу нервів.

Корисні розширення
Корисні розширення

Нагадаємо, ми писали, чи потрібно чекати 1% заряду, щоб нести телефон до розетки? Прості правила зарядки смартфона, які продовжать його життя.

Як повідомляв "Знай.ua" які електроприлади "тягнуть" із вас гроші навіть уночі: їх краще вимикати з розетки.

Також "Знай.ua" інформував, 5 неочевидних пристроїв у вас вдома, які не можна залишати включеними в розетку вночі.