Більшість українців стикалася з тим, що у телефоні закінчуються гігабайти пам'яті, та він стає практично не придатним до роботи. Уповільнюються основні функції, а деякі системні програми відмовляються працювати.

Єдиним рішенням, яке виникає у багатьох — це додаткова карта пам'яті, яка може серйозно допомогти у розв'язанні цієї задачі, тим паче, що кожен смартфон має порожній слот, щоб застосувати цей лайфхак. Своїми знаннями поділилися на сайті infomalin.biz.

Карти пам'яті. Фото: Youtube
Карти пам'яті. Фото: Youtube

Як обрати потрібну карту

У продажу можна зустріти карти пам'яті різних форматів. Від SD, microSD, nanoSD чи CF. SD-карти працюють з багатьма пристроями, але вони занадто великі для смартфонів, тому в цьому випадку потрібно вибирати карту microSD.

Її розміри становлять 11 х 15 х 1 мм. Проте microSD не є найменшими носіями інформації, оскільки зовсім недавно з’явилися карти пам’яті nanoSD для телефонів. Їх розміри становлять лише 8,8 х 12,3 х 0,7 мм.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень
Показати ще

CF – карта, яка дозволяє швидко обробляти дані та найкраще підходить для фотографічних програм.

Тепер слід перевірити, який тип карток підтримує ваш смартфон. Таку інформацію слід шукати на офіційному сайті виробника гаджета.

Наступний крок знайти оптимальний обсяг карти. Зазвичай використовують розширення пам'яті до 64 гігабайти.

У характеристиках карт пам’яті можна знайти інформацію про швидкість запису даних. Найчастіше зустрічатимемо позначення Class і цифру, що вказує на мінімальну швидкість запису. На практиці це виглядає так: клас 2 – 2 МБ/с (мінімальна швидкість запису), клас 4 – 4 МБ/с, клас 6 – 6 МБ/с, клас 10 – 10 Мбіт/с.

Ця класифікація закінчується на позначці 10, проте мінімальна швидкість запису може бути вищою. Тому додатково було створено класи швидкості UHS.

Фахівці радять купувати накопичувачі перевірених виробників, таких як Kingston, SanDisk, Goodram, Samsung чи Toshiba.

Нагадаємо, ми писали, що названо найпоширеніші помилки при зарядці смартфона: як не вбити батарею раніше терміну.

Як повідомляв "Знай.ua", прості правила зарядки смартфона, які продовжать його життя.

Також "Знай.ua" інформував, українських водіїв просять дивитися на виробника під час вибору акумулятора