Зекономити заряд мобільного телефона, це важливо аби максимально довго залишатись на зв'язку.

Є декілька причин чому ваш телефон не тримає довго заряд, це може бути пов’язано зі зношеністю батареї, або кількома функціями вашого смартфона, які приводять до швидкого розрядження гаджета.

Смартфон. Фото: скрін youtube
Смартфон. Фото: скрін youtube

Можна зменшити яскравість дисплея до комфортного мінімумубо увімкнути режим "Адаптивне регулювання екрана". У режимі адаптивності яскравість екрана буде підлаштовуватися під освітлення навколо.

Увімкнути режим енергоощадження, що збільшить час автономної роботи телефону.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Резерв+ отримав важливе оновлення Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Мобільний інтернет. Фото: Youtube
Мобільний інтернет. Фото: Youtube

Коли немає потреби в Bluetooth, GPS, Wi-Fi варто їх вимикати. А також при нестабільному підключені, бо при нестабільних підключеннях модулі безперервно сканують мережі й тим самим швидше розряджають батарею.

Зменште час автоблокування екрана смартфона.

Якщо ви маєте анімовану заставку, її можна замінити на статичну, а також вимкнути автообертання екрана, функції вібродзвінка та вібрації при натисканні на екран або кнопки.

Варто придивитись, які додатки смартфона працюють у фоновому режимі, і вимкнути непотрібні.

Нагадаємо, ми писали, що "аполітична" Atomic Heart спіймалася на колаборації з "армією росії": базікати про "внє войни" більше не вийде.

Як повідомляв "Знай.ua" інтернет буде "літати" навіть на мінімалках: в Україні впровадять важливі зміни.

Також "Знай.ua" інформував, чому краще не чіпати телефон під час заряджання: головні ризики, які можуть зашкодити здоров'ю.