Корпорація OpenAI відкрила доступ до застосунку чат-бота ChatGPT для українських користувачів, але поки лише для iOS.

Для того, щоб завантажити застосунок, треба мати на смартфоні iOS 16.1 або вище. Про це повідомили на сайті OpenAI.

Комп'ютерний світ
Комп'ютерний світ, www.stihi.ru/

Бот здатен створювати тексти на задану тему та відповідати на питання користувачів. Але варто пам'ятати, що ChatGPT часто помиляється. Він не володіє сучасним контекстом, оскільки навчався на масивах інформації до 2021 року.

Крім того, штучний інтелект "навчався" англійською, а тому трапляються випадки, коли на запит українською він відповісти не може, або відповідає з помилкою. У такому разі користувачам краще використовувати для питань англійську мову і самостійно перекладати відповідь бота.

Популярні новини зараз
"Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує
Показати ще

Після завантаження додатка в App Store вам необхідно зареєструватися. Це може зайняти не більше 5 хвилин. Далі ви отримуєте доступ до чату зі штучним інтелектом. Ставити питання можна як за допомогою голосового додатка, так і у текстовому форматі. Чат-бот покищо може відповідати лише текстом.

Бот може відповідати на запитання, шукати різного роду інформацію, допомагати у виконанні завдань, перекладати тексти та розважати користувачів.

Нагадаємо, ми писали, що шкідливе ПЗ в додатках, Android можуть полетіти: на що слід звернути увагу українцям.

Як повідомляв "Знай.ua" марна трата коштів та додаткові проблеми: чому не варто клеїти на екран вашого смартфона захисну плівку.

Також "Знай.ua" інформував, флешка це не жорсткий диск: як не можна використовувати USB-накопичувач.