Не потрібно нічого купувати, є кілька лайфхаків, які здатні посилити сигнал роутера.

Роутер, який роздає Wi-Fi, повинен знаходитися в центрі будинку. У таких умовах хвилі розподілятимуться рівномірно, досягаючи всіх куточків будинку.

Wi-Fi роутер, скріншот: Youtube
Wi-Fi роутер, скріншот: Youtube

Також фахівці радять не розміщувати роутер на підлозі. Краще його поставити на підвищення, інакше значна частина хвиль піде до сусідів знизу.

Сигналу Wi-Fi можуть заважати побутові прилади, що знаходяться поруч з роутером. Для того щоб перевірити який саме – відключайте по черзі кожен із приладів та звертайте увагу, чи змінюється сигнал роутера. Так ви зможете приблизно розуміти, що саме впливає на сигнал і переконайтеся, що справа зовсім не на тому, що виникала якась технічна проблема.

Популярні новини зараз
Доставка газу входить в 7,96 гривні? В "Нафтогазі" пояснили деталь, за яку платять українці Доведеться жити без каналізації: комунальники анонсували березневий "сюрприз" Числа у платіжках точно здивують: тариф вирішили підвищити одразу на 90% Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні»
Показати ще

Устаткування слід розміщувати подалі від маршутизатора, адже це знижує потужність сигналу. Якщо маршрутизатор має дві антени, можна направити одну вертикально, а іншу горизонтально – спрямовані таким чином, вони краще передадуть сигнал.

Роутер "Укртелеком", скриншот: YouTube
Роутер "Укртелеком", скриншот: YouTube

Спробуйте різні положення антени роутера та досвідченим шляхом визначте, яке положення є оптимальним для хорошого сигналу.

Якщо попередні способи були не зовсім ефективними, придбайте окремий адаптер, який зможе посилити сигнал вай-фай. При покупці обладнання звертайте увагу на знімні елементи, які в разі чого можна буде замінити більш потужними.

Нагадаємо, що зігрій свого "дружка": як не зіпсувати новий смартфон на морозі.

Раніше ми повідомляли, що збережіть нерви та гроші: поради, які прискорять роботу вашого смартфона.