Південнокорейський геймер опинився в центрі уваги після того, як Верховний суд країни підтвердив вирок до одного року та шести місяців ув'язнення за відмову від обов'язкової військової служби.

Цікаво, що пристрасть до відеограв PUBG: Battlegrounds стала ключовою причиною цього рішення.

Kar98k, PUBG, скріншот з відео
Kar98k, PUBG, скріншот з відео

Як це сталося? Закон у Південній Кореї говорить, що всі придатні до дій чоловіки повинні прослужити в армії щонайменше 18 місяців.

Суд прийняв рішення відкинути твердження хлопця, який вирішив пропустити армію, говорячи, що має свої особисті переконання проти війни і насильства.

Популярні новини зараз
Через зраду поляків українці стануть платити більше: скоро у кожному супермаркеті Українці похилого віку отримають допомогу на проживання: кого підтримають грошима 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії Тарифний удар, звідки не чекали: українцям анонсували чергове подорожчання
Показати ще

Але стало відомо, що він не зробив жодних кроків для поширення або реалізації своїх принципів поза сферою відеоігор, наприклад, участь у діяльності некомерційної організації, що бореться з насильством або антивоєнною діяльністю.

PUBG, скріншот з відео
PUBG, скріншот з відео

Забавний факт: при цьому хлопець у суді зізнався, що він фанатіє від PUBG, де головна ідея – вбивати віртуальних персонажів зброєю.

Суд прийняв це до уваги, підкреслюючи розрив між відмовою від військової служби через антивоєнні переконання та захоплення віртуальними бойовими іграми.

Хлопець сказав, що відмовляється йти на військову службу, де "лютують несправедливі накази", і що військовий закон ігнорує права людини.

Але суд відповів, що порушення прав людини та несправедливі накази не мають фундаментального зв'язку з військовою підготовкою і посадив його до в'язниці.

Нагадаємо, забудь думати про ноутбук: ASUS зібралася випустити друге покоління ROG Ally у 2024 році

Раніше ми писали про те, що злили трейлер Five Nights at Freddy's: творець не проти, і зробив анонс

Крім того, Знай.ua повідомляв, Sony перенесе найкращі ігри з PlayStation 5 на ПК: геймери затамували подих в очікуванні новинок