Вивільнити пам'ять допоможуть деякі корисні фішки. Ними можна скористатися, ніж купувати додаткову карту чи взагалі змінювати гаджет.

Як виправити ситуацію, звільнивши трохи зайвого місця.

Пенсіонери зі смартфоном, скріншот: YouTube
Пенсіонери зі смартфоном, скріншот: YouTube

Хмарні сервіси

Багато користувачів продовжують зберігати фотографії та відзняті відео у внутрішній пам'яті смартфона. І якщо раніше це було не так актуально, то при 4К-відео та фотографіях у високій роздільній здатності подібні файли швидко вб'ють всю пам'ять будь-якого смартфона.

Вирішити цю проблему можна вручну переносити знятий контент на жорсткий диск комп'ютера або ноутбука. Але проводити таку процедуру день у день досить трудомістко, і в якийсь момент це вам набридне. Тому набагато ефективніше та простіше використовувати хмарні сервіси Google або інших компаній.

Популярні новини зараз
Побачите "сюрприз" у платіжках: "Нафтогаз" попередив українців Не розплатитися до кінця життя: українцям загрожує не лише борг, а й відсотки за комуналку Через зраду поляків українці стануть платити більше: скоро у кожному супермаркеті 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії
Показати ще

Папки месенджерів

Всі ми спілкуємось у месенджерах, часто обмінюємося різноманітними мемами, красивими фотографіями та роликами. Усі файли, які вам надсилають через месенджер, зберігаються в смартфоні і згодом починають від'їдати чималу частину його внутрішньої пам'яті.

Щоб позбавитися вже непотрібних даних, зайдіть в налаштування смартфона, знайдіть там пункт ! та виберіть потрібний месенджер. Нам потрібен пункт "Сховище" у меню налаштувань програми. Внизу цього пункту знаходиться кнопка "Очистити дані".

Смартфон. Фото: скриншот з відео
Смартфон. Фото: скриншот з відео

Звільніть пам'ять від великих файлів

Смартфони мають власну систему контролю стану внутрішньої пам'яті. Зазвичай вона захована у розділі "Сховище" або "Пам'ять" налаштувань гаджета.

Тут можна дізнатися про стан пам'яті та інформацію, що зберігається в смартфоні, і видалити непотрібну.

Смартфон. Фото: скрін youtube
Смартфон. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що в мережу "злили" креслення: як виглядатиме новий iPhone 16.

Раніше ми повідомляли, що тепер пам'ять на смартфоні вистачить: як вибрати хороший накопичувач.