Diablo Immortal представила трейлер, який відкриває новий клас Tempest. Він стане доступним гравцям 23 травня. Кожен клас в Diablo Immortal має свій унікальний стиль гри, що визначається їх вміннями і використовуваною зброєю.

Це вже восьмий клас у грі, і його завдання в тому, щоб додати різноманітність у вибір персонажів для боротьби із погрозами Санктуарія.

Про це повідомили у Blizzard.

Diablo:Immortal / фото: скріншот Youtube
Diablo:Immortal / фото: скріншот Youtube

Серед вже доступних класів Diablo Immortal є варіанти як для рукопашних боїв, так і для далекого бою.

Популярні новини зараз
Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Серед них:

  • Лицар Крові,
  • Хрестоносець,
  • Мисливець за демонами,
  • чернець,
  • Некромант,
  • майстер.

Новий клас, Tempest, додає у гру воїна, який використовує сили стихій води та вітру для боротьби з демонами. Цей клас є новим розділом історії Diablo Immortal, додаючи ігровому світу як нові можливості бою, а й захоплюючі квести, пов'язані з новим персонажем.

У трейлері Diablo Immortal показані епічні сцени, де Бурі, як називається новий клас, рятують людей від демонів, використовуючи свої унікальні здібності. Вони володіють двома мечами і здатні викликати потужні сили стихій, щоб завдавати шкоди ворогам.

Воїн принесе в гру не лише нові атакуючі можливості, а й унікальні способи пересування світом гри.

Буря, згідно з повідомленням Blizzard, є таємничим мандрівником, який прийшов із холодного північного туману, щоб протистояти темряві. Вона обіцяє гравцям захоплююче занурення у світ Diablo Immortal та можливість випробувати новий клас через спеціальні квести та завдання.

Новий клас Tempest буде доступним як безкоштовне оновлення.

Це лише один із кроків у плані Blizzard з розвитку гри, про що свідчить їхня раніше представлена ​​дорожня карта під назвою "Рік руйнування", яка обіцяє безліч захоплюючих подій та сюжетних поворотів.

А також готовте гаманці: NVIDIA збирається представити лінійку GeForce RTX 50