Сучасні USB-накопичувачі мають досить великий обсяг пам'яті та швидкість, проте є кілька причин, чому ними не можна замінити жорсткий диск.

Як писав портал gsminfo.com, портативний USB-накопичувач не призначений для зберігання файлів на тривалий термін. Також флешка не підійде для постійної роботи.

Флешка
Флешка

Так, вона може працювати, підключеною до ПК і роками, а може пропрацювати лише 1 день – тут як пощастить. Багато залежить від виробника – чим відоміший бренд, тим кращий пристрій. Насправді бувало, що флешка припиняла працювати без видимих ​​причин навіть після 5 хвилин роботи з нею.

Флешка призначена перш за все для перенесення даних, але багато користувачів використовують її в ролі резервної копії важливих документів, що теж не так.

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Були ситуації, коли інформація на накопичувачі губилася без жодних причин. Записали дані, а за тиждень пристрій вимагав форматування.

Дані на флешці записуються всередині мікророзділу мікросхем як електричного заряду. На його збереження впливають різні чинники – від температури експлуатації до статичної електрики. Траплялися випадки, коли при підключенні флешки до ПК або при включенні ПК з вставленою флешкою ​​накопичувач виходив з ладу через стрибок напруги.

Флешка. Фото: Youtube
Флешка. Фото: Youtube

Ремонт та відновлення даних із флешки не завжди можливий, а якщо і можливий, коштує не дешево.

Друга причина, через яку не варто перетворювати флешку на жорсткий диск, – швидкість. Вона точно буде нижчою, ніж вбудований SSD-накопичувач, але може бути вищим за швидкісні характеристики класичного HDD. Але знову ж таки, не завжди - при постійній роботі з флешкою ​​вона нагрівається і може працювати повільно.

Нагадаємо, що раніше, ніж Google чи Samsung? Apple заявила про створення "гнучкого" MacBook.

Раніше ми повідомляли, як зберегти доступ до інтернету за умов блекауту.