Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які люблять проводити час за відеоіграми, є дуже цікава новина. З'явилася інформація, що геймери можуть досягти справедливості від студії Valve.

Справа в тому, що Valve зіткнулася з колективним позовом від 14 млн. британських геймерів, які стверджують, що компанія порушує антимонопольне законодавство.

Так, активістка Вікі Шотболт, яка очолює колективний позов, звинуватила Valve у нав'язуванні видавцям умови паритету цін, що перешкоджає продажу ігор за нижчими цінами на інших платформах.

Steam
Steam

За словами Вікі, це призводить до того, що Valve може стягувати "надмірну комісію до 30%", внаслідок чого британські геймери змушені переплачувати за ігри у Steam.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Юридична фірма Milberg London LLP підтримала позов, заявивши про намір домогтися відповідальності Valve за ймовірні антимонопольні порушення. Претензії до компанії оцінюють у £656 млн.

Steam
Steam

Зазначається, що це не перший випадок, коли Шотболт звертається до звинувачень проти Valve. У минулому вона вже виступала із подібними заявами. Дівчина щонайменше протягом шести років бореться з Valve, звинувачуючи компанію у порушенні антимонопольного законодавства.

Нагадаємо, The Elder Scrolls Online дарує тимчасову "халяву" до контенту на честь ювілею.

Раніше повідомлялося, хтось попросив 40 млн грн за "скін" у Counter-Strike, і угода відбулася: тільки глянь, що продали.

Також, геймери дочекалися: за легендарною грою Ghost of Tsushima хочуть зняти фільм.