Багато з нас використовують смартфони майже постійно, проте не всі знають, що правильна зарядка може значно збільшити термін служби батареї. Особливо це стосується сучасних літієвих акумуляторів, які мають свої особливості і вимоги.

Перш за все, забудьте про заряджання смартфона до 100%. За даними експертів, найбільш оптимальним є тримання заряду в межах 50-80%. Це дозволяє уникнути швидкого зниження ємності батареї та забезпечити її тривалий термін служби.

Смартфон. Фото: скрін youtube
Смартфон. Фото: скрін youtube

Постійне заряджання до максимуму і розряджання до нуля призводять до швидшого витрати ресурсів батареї. Такий режим прискорює процес старіння акумулятора, тому рекомендується уникати таких практик.

Щоб максимально заощадити заряд батареї, використовуйте налаштування енергозбереження. Вимикайте смартфон, коли ви не використовуєте його, налаштовуйте автоматичний режим яскравості та фоновий режим, щоб зменшити споживання енергії.

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

Часто висловлюється міф про те, що не слід залишати смартфон на зарядці вночі. Сучасні пристрої обладнані захистом від перезарядки, але можуть перегріватися при тривалому заряджанні. Для зменшення ризику перегріву рекомендується перед заряджанням зняти чохол, щоб забезпечити краще розсіювання тепла.

Нагадаємо, Прості хитрощі, які допоможуть ідеально відмити вікна і забути про сліди від скотчу

Раніше ми розповідали, що Ноутбук витримає найдовші відключення: українцям порадили, як зберегти заряд батареї під час відсутності світла

Також, Кондиціонер у квартирі: як економити електроенергію без втрати комфорту