Ще в минулому році використання
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Найчастіше - це щось на кшталт електронних книг з самодопомоги. Завдяки їм можна детальніше почитати про агресію, тривожність, депресію, самооцінку, стрес, оцінити власні симптоми і скористатися рекомендаціями щодо освоєння важких станів"
Так, наприклад, мобільний додаток "What's Up?" містить зручно організовану інформацію та мотиваційні цитати. Він також дозволяє вести щоденник своїх настроїв і позитивних та негативних звичок.
"Функція моніторингу емоцій - це ще один найпоширеніший інструмент самодопомоги. Завдяки програмам "Daylio" і "Puncher" можна зрозуміти, які види повсякденної активності супроводжують певні емоції. Можна запланувати частіше робити те, що надихає, а не пригнічує, і відслідковувати зміни"
Також серед психологічних додатків можна виділити "ігрові". Вони допомагають сконцентруватися на тренуванні уваги, пам'яті, уяви, або просто відволіктися від негативних переживань. Серед них - "Lumosity". Крім ігор, в ньому є невеликий медитативний курс з аудіо.
"Один із різновидів смартфон-додатків психологічного напряму - чати. Там можна поділитися своїм ускладненням і програма почне "листуватися" з Вами, щоб як можна краще зрозуміти потреби. За таким принципом працюють програми "Youper" і "Woebot", навчаючи користувача основ конструктивного мислення та контролю своїх переживань"
Варто виділити додаток "Vivian: Free Personal Psychotherapist", в якому представлена віртуальна 3-D версія психотерапевта. Цей бот імітує ситуацію справжнього спілкування. Через аналіз аудіоповідомлень програма надає майже моментальні голосові відповіді.
Нагадаємо, що
Як повідомляв портал Знай.uа,
Також портал Знай.uа писав, що