Дослідники з KU Leuven з'ясували спосіб підробити систему захисту Tesla, про що вперше повідомив Wired. Результат дозволив би зловмиснику вкрасти Теслу, просто пройшовши повз власника і клонувати його ключ.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Варто відзначити, що компанія Тесла вперше розробила концепцію авто без ключа, яка з тих пір поширюється на більшість автомобілів класу люкс. Ця конкретна атака, схоже, працювала тільки на пристроях моделі S, і минулого тижня Тесла випустив оновлення, яке поліпшило шифрування для інших автомобілів. Що ще більш важливо, компанія додала можливість вимагати пароль ПІН-коду до того, як автомобіль почне роботу, ефективно додавши два фактори захисту. У той час це здавалося зайвим, але, знаючи, що така атака можлива, ймовірно, варто змінити свою думку.
Сама атака досить цікава. Через протоколу back-and-forth зловмисники спочатку повинні були піймати радіоідентифікатор автомобіля (широкомовний сигнал від автомобіля в будь-який час), потім передавати цей ідентифікатор в брелок власника авто, і прослуховувати відповідь.
Варто відзначити, що автомобілі Tesla вже досить стійкі до крадіжки, оскільки постійне відстеження GPS часто дозволяє жертвам відстежувати свої автомобілі після того, як вони були вкрадені, що, в свою чергу, спонукає автомобільних злодіїв пошукати місце для продажу або зберігання.
Як повідомляв Знай.uа, напередодні презентації Apple Watch Series 4 на сайті і оффлайн-магазинах Apple почали зникати з наявності актуальні моделі смарт-годин — Apple Watch першого і третього покоління. Як виявилося, неспроста.
Також Знай.uа писав, що звідки ви знаєте, що оригінальний зарядний пристрій вашого смартфона не підробка? І це не завдає шкоди вашому смартфону?