Офіційний дистриб'ютор техніки Apple в Україні компанія "Асбіс-Україна" оголосила дату старту офіційних продажів нових iPhone. Крім того, українці побачать іншу продукцію Apple.

Флагмани iPhone Xs і iPhone Xs Max, а також Apple Watch Series 4 з'являться у продажу 19 жовтня 2018 року. Офіційні ціни поки що не озвучені.

Зараз новинки вже доступні на неофіційних сайтах. Ціна на iPhone Xs стартує від 43 299 грн, а на iPhone Xs Max — від 49 999 грн.

Раніше повідомлялося, що за думку Тіма Кука, дорожнеча нових смартфонів iPhone виправдана їх розширеною функціональністю. З цим кожен погодиться, оскільки під час презентації директор Apple представив новий функціонал своїх смартфонів. До речі, навіть у конкурентів таких технологій немає.

iPhone XS Max з пам'яттю 512 Гб в Америці коштує $1449, в Україні його ціна буде близько 45 тисяч гривень. Такі суми власники компанії просять за багатофункціональність пристроїв. І це цілком виправдана ціна, коли мова йде про найкращий смартфон у світі. Використання цих смартфонів буде актуальним ще кілька років, так що це цілком непогане вкладення своїх грошей. Смартфони від Apple замінюють безліч додаткових гаджетів і надають різноманітність можливостей. За цей комфорт треба платити, впевнений Кук. Далеко не кожен смартфон має віртуальну лінійку, яку можна використовувати завдяки камері телефону.

І хоча Samsung намагається обійти яблучну компанію в плані інновацій, вже протягом декількох років Apple привносить в смартфони нові функції. Подібні інновації конкуренти зможуть повторити лише через кілька років. До речі, Samsung недавно запросив пресу на презентацію смартфона з чотирма камерами. Непогана спроба обійти Apple, оскільки в нових iPhone тільки 3 камери.

Нагадаємо, продаж iPhone XR призупинили через проблеми з дисплеєм.

Як повідомляв Знай.ua, фахівці підрахували справжню собівартість нової моделі смартфона Apple iPhone Xs Max.

Також Знай.ua писав, що власники нових iPhone XS помітили поломки своїх смартфонів.