Компанія Samsung в самий останній момент скасувала випуск нової лінійки смартфонів Galaxy P. Що стало причиною скасування випуску нових апаратів? Про це стало відомо не багато. Лінійка цих гаджетів, виявилася неактуальна для компанії в даний момент. Але все ж їх випуск вирішили повністю не скасовувати, а випустити спільно з новою лінійкою гаджетів.

Дані смартфони будуть представлені в рамках розширеної лінійки Galaxy A. Також відомо, що смартфони Galaxy P30 і P30+ повинні були відкрити нову серію, яка оснащується підекраними дактилоскопічними датчиками.

Проте, з'явилася інформація, що ніякого ніякого підекраного дактилоскопічного датчика в нових смартфонах не буде. Нібито нова серія створена для того, щоб запропонувати користувачам смартфони з продуктивною начинкою за низькою ціною.

Зазначимо, що Samsung-пристрої ламаються частіше інших. Але тут відразу варто уточнити, що на ринку смартфони саме цього бренду самі численні і тому поломки трапляються часто. Однак за даними від страхових компаній саме власники смартфонів Samsung частіше звертаються за страховкою, а значить і в ремонт. Але тут ситуація дещо інша. Досі Galaxy є одним з найпоширеніших телефонів у світі. Не дивно, що цей смартфон фігурує в списку часто ремонтованих.

Популярні новини зараз

Праву руку Зеленського Андрія Богдана вигнали з квартири: "У кого можна переночувати?"

Головне за ніч: зустріч Зеленського з Путіним, бюджет України 2020 та різкий зліт зарплати

Колишня дружина Ющенко заради грошей пішла на зухвалий крок: "Дорого і з блиском"

Кравець пішла з життя: "Серце назавжди перестало битися"

Показати ще

Також треба відзначити, що Samsung не вважають якісними гаджетами, але ця думка оманливе. Так як фірма Samsung випускає дуже велику кількість апаратів, то і за ремонтом звертається дуже багато людей. Тобто якщо взяти у відсотковому співвідношенні продані телефони і людей, які згодом звернулися за ремонтом, то цей показник не набагато більше, ніж у фірми Apple. З цього складно судити про якість даного смартфона. Все покаже користування цим апаратом, коли Samsung зможе випустити цю лінійку в світ.

"Знай.ua" писав раніше: "Самсунг" виходить на ринок "хмарних" сервісів.

"Знай.ua" стала відомо нові iPhone в Україні: озвучена дата старту продажів і ціни. Samsung Electronics Co. придбає Joyent Inc., щоб розширити свій вплив в області "хмарних" обчислень, оскільки найбільший у світі виробник смартфонів має намір вийти за рамки апаратних засобів для зростання доходів з продажу, повідомляє "Bloomberg".