Компанія Samsung в самий останній момент скасувала випуск нової лінійки смартфонів Galaxy P. Що стало причиною скасування випуску нових апаратів? Про це стало відомо не багато. Лінійка цих гаджетів, виявилася неактуальна для компанії в даний момент. Але все ж їх випуск вирішили повністю не скасовувати, а випустити спільно з новою лінійкою гаджетів.

Дані смартфони будуть представлені в рамках розширеної лінійки Galaxy A. Також відомо, що смартфони Galaxy P30 і P30+ повинні були відкрити нову серію, яка оснащується підекраними дактилоскопічними датчиками.

Проте, з'явилася інформація, що ніякого ніякого підекраного дактилоскопічного датчика в нових смартфонах не буде. Нібито нова серія створена для того, щоб запропонувати користувачам смартфони з продуктивною начинкою за низькою ціною.

Зазначимо, що Samsung-пристрої ламаються частіше інших. Але тут відразу варто уточнити, що на ринку смартфони саме цього бренду самі численні і тому поломки трапляються часто. Однак за даними від страхових компаній саме власники смартфонів Samsung частіше звертаються за страховкою, а значить і в ремонт. Але тут ситуація дещо інша. Досі Galaxy є одним з найпоширеніших телефонів у світі. Не дивно, що цей смартфон фігурує в списку часто ремонтованих.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Також треба відзначити, що Samsung не вважають якісними гаджетами, але ця думка оманливе. Так як фірма Samsung випускає дуже велику кількість апаратів, то і за ремонтом звертається дуже багато людей. Тобто якщо взяти у відсотковому співвідношенні продані телефони і людей, які згодом звернулися за ремонтом, то цей показник не набагато більше, ніж у фірми Apple. З цього складно судити про якість даного смартфона. Все покаже користування цим апаратом, коли Samsung зможе випустити цю лінійку в світ.

"Знай.ua" писав раніше: "Самсунг" виходить на ринок "хмарних" сервісів.

"Знай.ua" стала відомо нові iPhone в Україні: озвучена дата старту продажів і ціни. Samsung Electronics Co. придбає Joyent Inc., щоб розширити свій вплив в області "хмарних" обчислень, оскільки найбільший у світі виробник смартфонів має намір вийти за рамки апаратних засобів для зростання доходів з продажу, повідомляє "Bloomberg".