Популярний месенджер Whatsapp отримав два нових режиму – безшумний і “у відпустці”. Таким чином компанія вирішила порадувати своїх користувачів новими функціями, які однозначно знадобляться для кожного. Вони з'являться в обох версіях – для Android і iOS, так що чекайте оновлення на своєму смартфоні.

Безшумний режим повинен з'явитися на Android-пристроях вже 19 жовтня. Завдяки йому можна буде приховувати значки повідомлень додатка для чатів, де вимкнено звук. Режим буде працювати за замовчуванням. Що стосується другого режиму “у відпустці”, то він дозволить запобігти повторної активації “виключених” чатів після отримання нового повідомлення. Таким чином ви можете обмежити коло осіб, від яких будуть приходити звукові повідомлення.

Ще однією новою функцією стане можливість зв'язування акаунтів Instagram і WhatsApp. З її допомогою можна буде мати доступ до облікового запису Facebook або Instagram, а також до нових функцій, які допоможуть здружити величезні соцмережі і месенджери.

Нагадаємо, що компанія Apple, як і очікувалося, збирається провести нову презентацію 30 жовтня,і вже більшість журналістів отримали свої запрошення на захід. Немає сумнівів, що компанія представить купу нових девайсів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що після запуску Eluga X1 і Eluga X1 Pro на початку цього місяця, Panasonic представила новий бюджетний смартфон ціною 125 доларів. Телефон отримав функції флагмана, але за доступною ціною.

Знай.uа писав, що австралійський суд дозволив розробникам культової гри GTA V обшукати будинку читеров, які звинувачуються в незаконному створенні обходу для гри. Таким чином суд показав всю серйозність злочину. До речі, банківські рахунки підозрюваних заблокували, так що вони можуть знімати гроші в невеликій кількості.