Голова “експериментальної” лабораторії Google X Річард ДеВаул залишив компанію, повідомляє видання Axios. Відставка відбулася через тиждень після виходу розслідування The New York Times про домаганнях Google   ДеВаул був одним з героїв матеріалу. Таким чином глава Google вирішив уникнути втрати репутації компанії.

У статті стверджувалося, що в 2013 році ДеВаул чіплявся до кандидатку на посаду інженера Стар Сімпсон. На співбесіді він розповів дівчині про “відкритих” стосунках зі своєю дружиною, а потім запросив її на фестиваль Burning Man. У таборі ДеВаул запропонував дівчині роздягнутися і зробити масаж. Сімпсон відмовилася, а через кілька тижнів їй відмовили в роботі без пояснення причин. Дівчина побачила в цьому взаємозв'язок, у зв'язку з чим і почався розвиток скандалу.

Старий Сімпсон розповіла, що в 2015 році повідомила про домагання в Google: там її попросили не розповсюджуватися про ситуацію і запевнили, що заходи вже прийняті. Після виходу розслідування ДеВаул вибачився за “помилки в судженнях” і заявив, що Сімпсон вирішили не брати на посаду ще до запрошення на Burning Man.

Популярні новини зараз

Зеленський звернувся до українців та висунув вимогу: "Має бути соромно"

Головне за ніч: "війна" Зеленського, коронавірус в китайських посилках, податок для Facebook та розпуста в РПЦ

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

Коронавірус вже в Києві? "Бориспіль" заполонили сотні китайців, яких бояться чіпати навіть медики

Показати ще

Нагадаємо, що топовий смартфон ZenFone 6 від Asus вперше з'явився на живих фото. На подив усьому світові, традиційний виріз на екрані розміщено в незвичайному місці. Це може неприємно здивувати перфекціоністів, так як він розташований не симетрично по відношенню до екрану.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що глава Apple Тім Кук закликав боротися з рекламою і рекламодавцями. Він стверджує, що за рахунок збору даних користувачів, нехай і нешкідливих, рекламодавці отримують величезний прибуток. Саме тому Тім Кук закликав заборонити збір інформації про користувачів сторонніх компаній.

Знай.uа писав, що Microsoft почала розробку незвичайного девайса для мобільного геймінгу, який збільшить комфорт під час ігор в кілька разів. Більшість людей згодні, що дисплей смартфона не найкращий спосіб грати в мобільні ігри, і фізичні кнопки перевершують по функціоналу плоский дисплей.