У березні цього року багато власників Чоловічий-смартфонів були шоковані, дізнавшись, що додаток Facebook збирає відомості про дзвінки і SMS-повідомленнях користувачів і продає їх третім особам. Тепер в найбільшої соцмережі немає шансів на виправдання - парламент Великобританії опублікував докази – внутрішню переписку співробітників Facebook Inc., згідно з якою розробники цілеспрямовано збирали дані користувача. Ця новина шокувала і обурила весь світ. Крім чисельних витоків інформації, Facebook продовжує збирати дані користувачів.

В електронних листах йдеться про те, що Facebook бажає використовувати дані, щоб поліпшити алгоритми соціальної мережі, а також знайти нових користувачів, використовуючи функцію “Ви можете їх знати”.

Спочатку ця функція передбачала вибір, як правило, через спливаюче діалогове вікно в додатку. Проте, розробники знайшли спосіб маніпуляцій зі смартфонами потенційних користувачів.

Популярні новини зараз

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

"Гірше за два Майдани": Пальчевський терміново звернувся до Зеленського

Вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля: красуня-наречена і деталі

В Україні змінюють правила видачі соцдопомоги пенсіонерам: хто має право на пільги

Показати ще

Функція “Ви можете їх знати” стала предметом суперечок в мережі, оскільки Facebook часто ідентифікує користувачів, використовуючи місце розташування та інші неочевидні джерела. Її також пов'язують з так званими тіньовими профілями незареєстрованих користувачів. Швидше за все, ці дані збиралися, причому непомітно для самого користувача.

У прес-службі соціальної мережі дотримуються первісної заяви, стверджуючи, що ніколи не збирали дані про виклики та повідомлення без дозволу користувачів.

Нагадаємо, що корейська корпорація Samsung знову осоромилася перед публікою. На цей раз, її зловили на нахабної брехні користувачам. Повідомляється, що Samsung запустила рекламну кампанію до виходу нового смартфона. У самій рекламі миготів якісний знімок, нібито зроблений за допомогою нового смартфона. Насправді, фото було зроблено з професійного фотоапарата, і навіть знайшли того самого фотографа.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що незабаром на ринок смартфонів може увірватися новий смартфон від Xiaomi, Зазначається, що це буде Xiaomi Mi Mix 3s, який отримає технологію слайдера. Серед іншого, девайс отримає цілих 12 гб оперативної пам'яті, а також потрійну основну камеру, і подвійну фронтальну.

Знай.uа писав, що корейська компанія Samsung готує до виходу цілих 2 нових смартфона. Проте, ці моделі всього лише середнього класу, так що нічого цікавого з себе не представляють.