Корпорація Microsoft буквально днями оголосила про те, що “ряд продуктів” стане набагато дорожче з 1 січня, причому тільки на території України. Мова йде, швидше за все про Windows 10, Office 2019, Office 365 та інших програмних продуктах. Досить неприємний подарунок від компанії, враховуючи, що та сама Windows 10 вважається провальною операційкою, враховуючи численні помилки при оновленні, з-за яких користувачі втрачали особисті дані, причому безповоротно, адже система їх просто видаляла.

Офіційний представник компанії Microsoft заявив про те, що починаючи з 1 січня 2019 року фірмові продукти будуть коштувати дорожче, ніж раніше. Все із-за змін в українському законодавстві. Зараз, якщо українець купує ліцензію на Windows 10 або на офісний пакет Office 365 через інтернет, використовуючи фірмовий онлайн-магазин, йому не потрібно платити ПДВ. Тим не менш, вже з наступного року цей податок набуде чинності для всіх цифрових сервісів, що працюють в Україні. Таким чином, компанія не винна у піднятті цін на свою продукцію.

На практиці це означає, що Microsoft має намір підняти ціни на 20%.

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Нагадаємо, що компанію Apple знову звинуватили у крадіжці патентів. На цей раз яблучну звинуватив корпорацію не Qualcomm, який протягом останнього місяця намагається відсудити у Apple величезні гроші. Судячи з позовом, Apple нібито вкрала патенти для створення технології безконтактної оплати Apple Pay. Система досить проста, але Fintiv отримала патент на цю ідею ще в 2011 році, в той час як Apple впровадила цю функцію через 5 років.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Google обвинуватили в стеженні за дітьми. Судячи з усього, корпорація дізнається дані про дітей для того, щоб передавати інформацію стороннім особам, які надалі будуп подавати дитині рекламу, яка буде ефективною. Приміром, додатки від Google стежать за місцем розташування дитини, номери в адресній книзі.

Знай.uа писав, що Facebook вляпалася в черговий скандал. Компанію звинувачують у продажу особистої інформації користувачів стороннім компаніям, серед яких Apple, Microsoft, Netflix і Spotify. І хоча компанії роблять вигляд що нічого про це не знають, репутація Facebook наштовхує на думку, що це правда.